Πλατφόρμα Ασύγχρονης Τηλεκπαίδευσης ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Μαθήματα

Μάθημα (Κωδικός)Καθηγητής Τύπος
19/02/2021 ΕΞΕΤΑΣΗ ΘΕΩΡΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΜΟΥΣΕΙΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ (CONS229)ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΝΕΤΑ,,ΜΥΤΙΚΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΩΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (CONS236)ΑΝΝΑ ΚΑΡΑΤΖΑΝΗ (Υπεύθυνη) - ΝΙΚΟΛΑΣ ΒΡΥΖΙΔΗΣ (Διδάσκων)
ΑΝΑΛΟΓΙΚΕΣ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΕΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΑΠΟΤΥΠΩΣΗΣ (Π1 2060)ΔΡ. ΕΛΕΝΗ ΚΑΝΕΤΑΚΗ - ΔΡ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΓΛΥΠΤΙΚΗΣ - ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ (ΑΓ-5451 Δ)ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΣ, ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΚΡΙΤΖΑΠΗΣ
ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΓΛΥΠΤΙΚΗΣ - ΘΕΩΡΙΑ (SAET159)ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗ
ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ( CONS220)ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ ΤΣΙΛΑΓΑ
Βυζαντινή Αρχαιολογία και Τέχνη (CONS191)ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΟΥΚΑΝΕΛΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΗ (SAET117)ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΗ (CONS178)ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΟΥΖΑΚΙΩΤΟΥ
Γενικές Αρχές και Θεωρία Συντήρησης (CONS184)ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΟΡΓΑΝΗ ΧΗΜΕΙΑ (Θ) (SAET155)ΦΑΚΟΡΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Γενική και Ανόργανη Χημεία - Εργαστήριο (SAET120)ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ
Γενική Φυσική (Ε) (Ν1-1020)ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΚΟΡΕΛΛΗΣ
Γενική Φυσική (Θ) (Ν1-1020)ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΚΟΡΕΛΛΗΣ
ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΦΥΣΙΚΟΧΗΜΙΚΩΝ ΜΕΘΟΔΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΣΕ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΤΕΚΜΗΡΙΑ (CONS242)ΜΑΡΙΑ ΑΜΕΝΤΑ
Ειδικά Θέματα Ψηφιοποίησης & Μοντελοποίησης (Π1 4080)ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΑ ΥΛΙΚΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ (CONS238)ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΑΡΔΗ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΑ ΥΛΙΚΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ (Π1 3070)ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ
Εισαγωγικές Γνώσεις Φυσικών Επιστημών (Π1 1080)ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΟΥ
Εκπόνηση Μελέτης Συντήρησης (CONS244)ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΥΛΑΚΗΣ
Ελεύθερο Σχέδιο (CONS224)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΛΑΪΤΗΣ . ΔΙΑΚΟΜΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΠΕΤΖΟΓΛΟΥ
Ελληνική Τέχνη (CONS189)ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΟΥΚΑΝΕΛΗ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΕΧΝΗ (Ε΄ ΕΞΑΜΗΝΟ) (CONS222)ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΥ
ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΧΗΜΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ (SAET133)ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΚΑΘ. ΑΘΗΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΧΗΜΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΘΕΩΡΙΑ (SAET129)ΑΘΗΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΑΚΟΡΕΛΛΗΣ
Επαγγελματική Διαχείριση στη Συντήρηση (CONS185)ΦΑΡΜΑΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΕΡΟΝΙΚΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΑΝΟΡΓΑΝΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (Εργαστήριο) (SAET138)ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΑΚΟΡΕΛΛΗΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΑΝΟΡΓΑΝΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (Θ) (SAET137)ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΑΚΟΡΕΛΛΗΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΟΡΓΑΝΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (πρώην Επιστήμη Υλικών ΙΙ) [Εργαστήριο] (SAET127)ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ - ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΑΚΟΡΕΛΛΗΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΟΡΓΑΝΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (πρώην Επιστήμη Υλικών ΙΙ) [Θεωρία] (SAET124)ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ
ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΘΕΩΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (CONS233)ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ
Ερμηνεία και Κοινωνική Λειτουργία της Σύγχρονης Τέχνης (Π1 7040)Δρ. Τζανετουλάκου Φαίη
Εφαρμογές της Φωτογραφίας στη Συντήρηση (CONS176)ΑΓΑΘΗ ΚΑΜΙΝΑΡΗ
ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΕΣ (CONS195)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ
ΘΕΩΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (CONS199)ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ
Θεωρία και Μεθοδολογία ανάλυσης Εργων Τέχνης (CONS204)ΟΛΓΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΘΕΩΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ 2021 (CONS231)ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ
ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΕΣΑΙΩΝΑ ΕΩΣ ΤΟΝ 18ο ΑΙΩΝΑ (CONS197)ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ
ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΤΟΥ 190Υ ΚΑΙ ΤΟΥ 20ΟΥ ΑΙΩΝΑ (CONS211)ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ
Ιστορία της Τεχνολογίας (CONS188)ΕΛΕΝΗ ΚΑΝΕΤΑΚΗ
Κεραμική των Ιστορικών Χρόνων (CONS241)ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Κλασική Αρχαιολογία (CONS202)ΟΛΓΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΕΘΟΔΟΙ ΔΙΑΓΝΩΣΗΣ ΜΗ ΚΑΤΑΣΤΡΕΠΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ Γ΄ΕΞ. ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ (ΜΔ_ΜΚΕ)ΑΘΗΝΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ (ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ)
ΜΕΘΟΔΟΙ ΔΙΑΓΝΩΣΗΣ ΜΗ ΚΑΤΑΣΤΡΕΠΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ Γ΄ΕΞ. ΘΕΩΡΙΑ (CONS221)ΑΘΗΝΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΕΡΕΥΝΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΤΕΚΜΗΡΙΩΝ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΡΗΣΗ (spolia) (Π1 7050)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΟΥΛΗΣ (Υπεύθυνος) - ΝΙΚΟΛΑΣ ΒΡΥΖΙΔΗΣ (Διδάσκων)
ΜΕΛΕΤΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ (SAET142)ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΥΛΑΚΗΣ
Ξένη Γλώσσα: Αγγλικά (Π1 2050)ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
Οργανική Χημεία της Συντήρησης (SAET126)ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ
Περιβάλλον Μουσείου και Προληπτική Συντήρηση (SAET105)ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΛΑΣΤΙΚΗ (CONS226)ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΣ, ΣΩΤΗΡΙΑ ΟΡΦΑΝΟΥ, ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΚΡΙΤΖΑΠΗΣ
Προϊστορική Αρχαιολογία του Αιγαίου (CONS174)ΟΛΓΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ
Πτυχιακή Εργασία (ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ)ΑΝΝΑ ΚΑΡΑΤΖΑΝΗ
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΡΧΕΣ ΒΙΟΔΙΑΒΡΩΣΗΣ (SAET169)ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΑΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥΡΝΟΥ,ΕΛΕΝΗ ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗ
Συντήρηση Ανασκαφικών Αντικειμένων (SAET112)ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
Συντήρηση Ανασκαφικών Αντικειμένων (SAET113)ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΑΣΚΑΦΙΚΩΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (SAET141)ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΥΛΑΚΗΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΑΣΚΑΦΙΚΩΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ_ΞΥΛΟ (SAET172)ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥΡΝΟΥ
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (CONS180)ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΛΕΑ, ΑΛΕΞΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΑΡΗΣ
Συντήρηση Βιβλιακών & Αρχειακών Συλλογών (SAET163)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΟΥΛΗΣ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΚΛΑ
Συντήρηση Βιβλίου - Χαρτιού (CONS182)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΟΥΛΗΣ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΚΛΑ
Συντήρηση Δομικών και Διακοσμητικών Στοιχείων σε Αρχιτεκτονικά Μνημεία (SAET149)ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΣΕ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΑ ΜΝΗΜΕΙΑ (SAET104)Π. ΘΕΟΥΛΑΚΗΣ, Α. ΣΤΕΦΑΝΗΣ. Μ. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ, Ε. ΚΑΝΕΤΑΚΗ, Σ. ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗ
Συντήρηση Έργων Γλυπτηκής (SAET116)ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
Συντήρηση Έργων Γλυπτικής (SAET106)ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΖΩΓΡΑΦΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ - CONSERVATION OF PAINTED WORKS OF ART (SAET135) ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΖΩΓΡΑΦΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕ ΥΦΑΣΜΑ - CONSERVATION OF PAINTINGS IN CANVAS (CONS190)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ, ΦΑΡΜΑΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΕΡΟΝΙΚΑ
Συντήρηση Κεραμικού (SAET108)ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
Συντήρηση κεραμικού & γυαλιού (2020) (CONS194)ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΝΕΤΑ, ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΊΛΗΣ
Συντήρηση Λαογραφικών Συλλογών (SAET131)ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΛΕΑ, Ρ ΡΑΠΤΗ
Συντήρηση Λαογραφικών Συλλογών (SAET111)ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
Συντήρηση Λαογραφικών Συλλογών - Μεταλλο (SAET122)ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ - ΞΥΛΟ (SAET132)ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥΡΝΟΥ
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΛΙΘΟΥ (SAET140)ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΥΛΑΚΗΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΛΙΘΟΥ (SAET101)ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΥΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ
Συντήρηση Μεταλλικών Αντικείμενων -εργαστηριο (SAET114)ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
Συντήρηση Μεταλλικών Αντικείμενων -Θεωρια (SAET115)ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΞΥΛΙΝΩΝ ΤΕΧΝΟΥΡΓΗΜΑΤΩΝ (SAET134)ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥΡΝΟΥ
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΡΓΑΝΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (SAET153)ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΛΕΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΡΓΑΝΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ - ΞΥΛΟ (SAET125)ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥΡΝΟΥ
Συντήρηση Σύγχρονων Βιβλιοδεσιών (CONS183)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΟΥΛΗΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ - ΕΠΙΤΟΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ (CONS196)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ - Συντήρηση δημόσιων τοιχογραφιών, street art και graffiti - CONSERVATION OF CONTEMPORARY ART - Conservation of public murals, street art and graffiti (SAET164)ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΙΧΟΓΡΑΦΙΑΣ - CONSERVATION OF WALL PAINTINGS Π1 6020Β (SAET119)ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
Συντήρηση Υφάσματος 2020-2021 (CONS214)ΑΝΝΑ ΚΑΡΑΤΖΑΝΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΦΟΡΗΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Π1-7020Β)ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π. ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ
Συντήρηση Φωτογραφίας & Έργων Τέχνης σε Χαρτί (CONS187)ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΚΛΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΟΥΛΗΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΨΗΦΙΔΩΤΟΥ - MOSAIC CONSERVATION (SAET160)ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗ - STEFANIA CHLOUVERAKI
Τεκμηρίωση και Ψηφιακές Εφαρμογές στη Συντήρηση [Documentation and Digital Applications in Cultural Heritage] (Π1 3030)ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΑΝΑΣΚΑΦΗΣ (CONS207)ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΑΝΑΣΚΑΦΗΣ 2021 (CONS232)ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ
ΧΡΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΚΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ (Π1 5060)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ