ANATOMIA 1-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ (FTHER165) | ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ |
| ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΙΑΤΡΙΚΗ ΟΡΟΛΟΓΙΑ (PHYS428) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΟΦΤΣΟΣ |
| ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΙΑΤΡΙΚΗ ΟΡΟΛΟΓΙΑ (ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ) | ΕΛΛΗ ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (FTHER134) | ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ |
| Αναπνευστική Φυσικοθεραπεία (Π1-4040) | ΕΙΡΗΝΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ |
| ΑΝΑΤΟΜΙΑ 2 ΘΕΩΡΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ (FTHER172) | ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ |
| ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΙΙ (Ε) (FTHER160) | ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΕΤΤΟΣ |
| ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΕΡΓ.ΦΝΠΠαίδων (PHYS340) | ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΜΠΟΤΗ |
| ΑΡΧΕΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΤΙΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (PHYS416) | ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΤΤΑ |
| Αρχές Διοίκησης στις Επιστήμες Υγείας (Π11.3) | ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΩΣΣΙΔΗΣ |
| Αρχές Διοίκησης στις Επιστήμες Υγείας (PHYS392) | ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΩΣΣΙΔΗΣ |
| ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΨΥΧΟΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ (PHYS192) | ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ |
| Βιοστατιστική (PhysBIO20) | ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΙΟΥΒΡΕΚΗΣ |
| Βιοστατιστική (Π1-6Α10) | ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΒΡΑΣ |
| ΒΙΟΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ (FTHER158) | ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ |
| ΒΙΟΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ (Π1-6Α10) | ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ |
| ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΗ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΗ (PHYS189) | ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ |
| ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021 – ΑΡΧΕΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (Π1-8Γ10) | ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΩΣΣΙΔΗΣ |
| ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΦΑΡΜΑΚΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020 (PHYS286) | ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΑΛΙΚΙΑΣ |
| ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 - ΚΙΝΗΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Θ) (Π1 3020) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΗΣ |
| ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 - ΚΛΙΝΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (1904) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
| ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 - ΜΥΟ Φ/Θ ΠΑΘΗΣΕΙΣ (PHYS452) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ |
| ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΕΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΜΑΛΑΞΗΣ. (PHYS451) | ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ |
| ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024- Φυσικοθεραπεία στις Νευρολογικές Παθήσεις Παίδων (PHYS448) | ΔΑΦΝΗ ΜΠΑΚΑΛΙΔΟΥ |
| ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024-ΡΕΥΜΑΤΟΛΟΓΙΑ (ΜΑΘΗΜΑ-ΕΞΕΤΑΣΗ) | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ |
| ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024-ΦΘ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΛΗΘΥΣΜΙΑΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (Π1-7030) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΗΣ |
| ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ2024-ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΗ (ΜΑΘΗΜΑ-ΕΞΕΤΑΣΗ) | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ |
| ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020 (PHYS287) | ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΑΛΙΚΙΑΣ |
| ΕΡΓΟΝΟΜΙΑ - ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Π1-6030) | ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ |
| ΗΛΕΚΤΡΟΦΥΣΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΦΘ - ΘΕΩΡΙΑ 2024 (PHYS205) | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ |
| Ηλεκτροφυσικά Μέσα στη Φυσικοθεραπεία ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ 2024 (Π1-2060) | ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ |
| ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΕΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ 2023-2024 (ΘΕΩΡΙΑ) (Π1-5040) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΡΕΚΟΥΚΙΑΣ |
| θεραπευτικες τεχνικες μάλαξης (PHYS206) | ΔΩΡΟΘΕΑ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ |
| Θεραπευτικές Τεχνικές Μάλαξης (Θεωρία) (PHYS401) | ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ |
| Καρδιοαγγειακή Φυσικοθεραπεία (Π1-4040) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΣΙΟΥ |
| ΚΙΝΗΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ 2023-24 (Π1 3020) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΗΣ - ΔΩΡΟΘΕΑ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ |
| Κινησιολογία Ι (N2-1050) | ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ ΠΑΛΙΝΑ - ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ |
| Κινησιολογία ΙΙ (Ν2-2060) | ΠΑΛΙΝΑ ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ |
| Κινησιολογία-Εμβιομηχανική ΙΙ Εργαστηριο (2023-24) (PHYS453) | Καθ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΟΦΤΣΟΣ |
| Κινησιολογία_Εμβιομηχανική ΙI θεωρία (2023-24) (PHYS177) | Καθ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΟΦΤΣΟΣ |
| Κλινική Εκπαίδευση στη Μυοσκελετική Φυσικοθεραπεία (Π1-6010) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
| Κλινική Ηλεκτροθεραπεία (Π1-3040) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
| ΜΕΘΟΔΟΙ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΣΤΙΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ ΤΟΥ Ν.Σ. (Π1-4020) | ΔΑΦΝΗ ΜΠΑΚΑΛΙΔΟΥ (Θ) |
| ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ της ΕΡΕΥΝΑΣ 2023-24 (PHYS183) | Καθ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΟΦΤΣΟΣ |
| Μυοσκελετική Φυσικοθεραπεία σε Κακώσεις (Ν2-4060) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ |
| Μυοσκελετική Φυσικοθεραπεία σε Παθήσεις (Ν2-5020) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ |
| ΜΥΟΣΚΕΛΕΤΙΚΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΣΕ ΠΑΘΗΣΕΙΣ (ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ) - ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023 (PHYS412) | ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΟΡΔΗΣ |
| ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΑ (FTHER151) | ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ |
| ΝΕΥΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ (FTHER161) | ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ |
| ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΗ (PHYS457) | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ |
| ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΗ - ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (PHYS196) | ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΕΤΤΟΣ |
| ΠΑΘΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ (2023-2024) (PHYS432) | ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΡΓΕΝΤΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
| ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ (Π1-3Β10) | ΣΟΦΙΑ ΚΟΥΝΗ |
| ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (PHYS190) | ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ |
| Πληροφορική και Επιστήμες Υγείας (Π1-8 Β10) | ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΣΤΑΜΟΥ |
| Πληροφορική στις Επιστήμες Υγείας (Ν2-1040) | ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΛΑΝΑΡΙΔΗΣ |
| ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΣΤΙΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (PHYS396) | ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗ |
| ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ 2023-2024 (PHYS424) | ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΤΤΑ |
| ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΕΑΡΙΝΟ 2024 (PHYS456) | ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΤΤΑ |
| ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ (FTHER164) | ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ |
| ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ_ ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2023-2024 (Π1-8030) | ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥΣΑΓΗΣ |
| ΡΕΥΜΑΤΟΛΟΓΙΑ (PHYS430) | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ |
| ΦΑΡΜΑΚΟΛΟΓΙΑ (Π1-6Β10) | ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΑΛΙΚΙΑΣ |
| ΦΑΡΜΑΚΟΛΟΓΙΑ (PHYS189) | ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΒΕΝΤΕΛΗΣ |
| Φαρμακολογία (φυσικοθεραπεία) (PHYS455) | ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΟΛΙΟΣ |
| Φυσικοθεραπεία σε Nευρολογικές Παθήσεις Παίδων (ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ) (Π1 5020) | ΧΡΥΣΑΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Ε) ΜΠΑΚΑΛΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ (Θ) |
| Φυσικοθεραπεία σε Ειδικές Πληθυσμιακές Ομάδες 2023-24 (Π1-7030) | ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
| Φυσικοθεραπεία σε Νευρολογικές Παθήσεις Ενηλίκων (Π1-6020) | ΔΑΦΝΗ ΜΠΑΚΑΛΙΔΟΥ |
| ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΣΕ ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ ΠΑΙΔΩΝ (Π1-5020) | ΔΑΦΝΗ ΜΠΑΚΑΛΙΔΟΥ |
| Φυσικοθεραπεία στη Γηριατρική (Π1-7020) | ΠΑΛΙΝΑ ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ |
| ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ - ΚΛΙΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΙΣΜΟΣ (FTHER171) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ |
| ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ (Π1-1020) | ΣΟΦΙΑ ΚΟΥΝΗ |
| ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ (Π1-1020) | ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΑΛΙΚΙΑΣ |
| ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ (Π1-1020) | ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΒΕΝΤΕΛΗΣ |
| Φυσιολογία 2023-2024 (PHYS429) | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΕΡΓΕΝΤΑΝΗΣ |
| Ψυχολογία της Υγείας (FTHER132) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΡΑΚΟΣ |
|