Πλατφόρμα Ασύγχρονης Τηλεκπαίδευσης ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Μαθήματα

Μάθημα (Κωδικός)Καθηγητής Τύπος
Erasmus (Civ Eng Faculty) (CIV237)ΜΑΡΙΟΣ-ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΗΣ
Erasmus (Incoming students to Civil Eng. Dept) (CIV211)Marios Valavanides (Dept. Coordinator)
Erasmus (Εξερχόμενοι φοιτητές τμ. ΠΜ) (CIV230)ΜΑΡΙΟΣ-ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΗΣ
Αγγλική Γλώσσα (CE0160)Ε. ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΥ
Αγγλική Τεχνική Ορολογία (CE0470)ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΥ
ΑΚΤΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΤΙΑ ΕΡΓΑ (CE0913)ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΣ
Ανάλυση Συστημάτων Μεταφορών (CIV208)CHRISTINA MILIOTI
ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ Ι (CE 0710)ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ
Αντισεισμικός Σχεδιασμός Γεωτεχνικών Έργων_CE1012- Aκ. Έτος 2020-2021 (CIV313)ΑΝΝΑ ΜΑΜΟΥ
Αντισεισμικός Σχεδιασμός ΙΙ (CE0911)Κωνσταντίνος Ρεπαπής
Αντοχή Υλικών (CE-320)ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ
Αντοχή Υλικών - Τμήμα A (CE-0320)ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΓΕΙΡΟΥ
ΑΝΩΤΕΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Ι (Τ.Ε.Ι. Αθήνας) (CSE - 110) ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΦΙΛΗΣ
ΑΠΟΤΥΠΩΣΕΙΣ-ΧΑΡΑΞΕΙΣ (PEY103)ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΑΡΙΘΜΗΤΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ (CE0410)ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΚΤΗΡΙΟΛΟΓΙΑ (CE0721)ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΕΛΙΔΗΣ
Αστικά Υδραυλικά Έργα (CE0820)Κων/να ΓΑΛΑΝΗ & Παν/της ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΒΑΘΙΕΣ ΕΚΣΚΑΦΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΗΡΙΞΕΙΣ (CE0822)ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΕΛΟΚΑΣ
ΒΡΑΧΟΜΗΧΑΝΙΚΗ - ΣΗΡΑΓΓΕΣ (2020-21) (CIV167)ΠΑΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΕΝΙΚΗ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΗ-ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ (PEY141)ΕΛΕΝΗ ΚΑΝΕΤΑΚΗ
ΓΕΦΥΡΟΠΟΙΙΑ (CE 841)ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ
ΓΕΩΔΑΙΣΙΑ (CE-0340)ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΙΟΔΡΟΜΙΤΗΣ
Γεωδαισία ( CE0340)Δήμητρα Βασιλάκη
ΓΕΩΔΑΙΣΙΑ-BACKUP (CE-0340-BACKUP)ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΙΟΔΡΟΜΙΤΗΣ
ΓΕΩΔΑΙΤΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ (CE0450)ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΙΟΔΡΟΜΙΤΗΣ
ΓΕΩΔΑΙΤΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ - BACKUP (CE0450-BACKUP)ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΙΟΔΡΟΜΙΤΗΣ
ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ (CE-140)ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ
Γεωμετρικός Σχεδιασμός Οδών (CIV187)CHRISTINA MILIOTI
ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΑ ΕΡΓΑ (CE0620)ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΕΛΟΚΑΣ, ΕΛΕΝΑ ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗ
ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΑ ΕΡΓΑ - ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020-2021 (CIV333)ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΛΟΚΑΣ - ΕΛΕΝΑ ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗ
Διαφορικές Εξισώσεις (CE0310)Αλέξανδρος Παππάς, Αικατερίνη Αρετάκη
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΥΔΑΤΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ - WATER RESOURCES MANAGEMENT (CE0923)ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΣ
Δίκτυα Μέσων Μαζικής Μεταφοράς (CE‐744)ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΥΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
Διπλωματικές Εργασίες - Τομέας Β (CIV338)Βαλαβανίδης, Μαυρούλη, Μπελόκας, Συμπέθερος
ΔοκιμαστικήΕξέταση (XXX)ΜΑΡΙΟΣ-ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΗΣ
ΔΟΜΙΚΑ ΥΛΙΚΑ (CE 0130) ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ (CIV350)Σ.ΓΚΑΒΕΛΑ - Π.ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ - Ε.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΟΜΙΚΑ ΥΛΙΚΑ (CE 0130) ΘΕΩΡΙΑ 2ο Τμήμα (Μ-Ω) (CIV351)Π. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΟΜΙΚΑ ΥΛΙΚΑ ΘΕΩΡΙΑ - 1ο Τμήμα (Α-Λ) (CIV356)ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΚΑΒΕΛΑ
Δομικές Μηχανές & Οργάνωση Εργοταξίου (CE0650)ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ (CE 741)ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ
Δυναμική του Στερεού Σώματος (CE-330)ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ
Δυναμική του Στερεού Σώματος (CE0330) (CIV352)ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ ΠΑΛΙΟΣ
Δυναμική των Κατασκευών CE0711 (2020-2021) (CIV295)ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΑΤΑΣ
Εγγειοβελτιωτικά Έργα & Αρδεύσεις (CE1013)ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΥΓΓΟΥΝΑ (Μ. ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΗΣ)
ΕΔΑΦΟΜΗΧΑΝΙΚΗ (CE0540)ΟΛΓΑ ΜΑΥΡΟΥΛΗ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΕΛΟΚΑΣ
Ειδικά Θέματα CAD (CE0861)Εξαρχάκος Γεώργιος, Τσικριτσής Αντώνιος
Ειδικά Θέματα Οικοδομικής (CE-781)Nikolaos Koyrniatis
ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΗΣ-ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ (PEY156)ΕΛΕΝΗ ΚΑΝΕΤΑΚΗ
Εισαγωγή στη Μέθοδο των Πεπερασμένων Στοιχείων (ΠΑ.Δ.Α., 5ετές) (CE0811)Τριαντάφυλλος-Φίλης ΚΟΚΚΙΝΟΣ
Εισαγωγή στην Υπολογιστική Υδραυλική (CE0733)ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΥΔΡΑΥΛΙΚΗ (CE- 0733)ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ (CE-260)Γιάννα Ατανάσοβα-Νικολαΐδου, MSc, PhD
ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΚΤΙΡΙΩΝ (CE-0941)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
Ενεργειακός Σχεδιασμός Κτιρίων (CE-871)ΣΤΕΛΛΑ ΤΣΟΚΑ
ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΚΑΙ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ (PEY155)ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΚΑΙ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ (CIV240)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΑΚΟΣ
Επιφανειακοί Φορείς – Εφαρμογές Πεπερασμένων Στοιχείων (ΠΑ.Δ.Α., 5ετές) (CE0931)Τριαντάφυλλος-Φίλης ΚΟΚΚΙΝΟΣ
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟΙ ΕΛΕΓΧΟΙ ΟΠΛΙΣΜΕΝΟΥ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑΤΟΣ (CIV252)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΑΚΟΣ
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΠΙΣΚΕΥΩΝ ΚΑΙ ΕΝΙΣΧΥΣΕΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ (CIV175)ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
Ευφυή συστήματα μεταφορών και οδική ασφάλεια (CIV189)CHRISTINA MILIOTI
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΥΔΡΑΥΛΙΚΗ (CE-350)ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΗΣ
ΘΑΛΑΣΣΙΑ ΥΔΡΑΥΛΙΚΗ ΚΑΙ ΛΙΜΕΝΙΚΑ ΕΡΓΑ - A TMHMA (A-K) (CE - 0810)ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΣ
ΘΑΛΑΣΣΙΑ ΥΔΡΑΥΛΙΚΗ ΚΑΙ ΛΙΜΕΝΙΚΑ ΕΡΓΑ_ ΤΜΗΜΑ Β' (Λ-Ω) (CIV314)ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΙΑΝΤΣΗ
Θεμελιώσεις (CE - 610)ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΣΑΜΗΣ
Θεμελιώσεις (CE0730)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΘΕΜΕΛΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΑ ΕΡΓΑ (PEY119)ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΑΠΌ ΟΠΛΙΣΜΈΝΟ ΣΚΥΡΌΔΕΜΑ (CE 450)ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ
ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΑΠΟ ΟΠΛΙΣΜΕΝΟ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ (PEY118)ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
Κατασκευές από Φέρουσα Τοιχοποιία (CE0851)ΧΡΥΣΗ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΔΑΜΗ
Κατασκευές Οπλισμένου Σκυροδέματος (CE0720)Κωνσταντίνος Ρεπαπής
Κόμβος Ενημέρωσης Μαθημάτων Υδραυλικής και Γεωτεχνικής Μηχανικής (ΤΟΜΕΑΣ Β)
Κυκλοφοριακή Τεχνική (CE-460)ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΥΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
Κυκλοφοριακός Έλεγχος (CE-0844)ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΥΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΝΤΑ
Λογισμός Πολλών Μεταβλητών (CE0210)Αλέξανδρος Παππάς
Μαθηματική Ανάλυση & Γραμμική 'Αλγεβρα (CE0110)Αλέξανδρος Παππάς
Μέθοδοι CAD σε Τεχνικά Έργα (CE0360)Εξαρχάκος Γεώργιος, Τσικριτσής Αντώνιος
ΜΕΘΟΔΟΙ ΕΠΙΛΥΣΗΣ ΜΕ ΗΥ (CE0570)ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΟΥΣΑΣ
ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ I (CE 0550)ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ
ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΙΙ (CE 0660)ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΙΙΙ (Δυναμική Στερεού Σώματος) (Τ.Ε.Ι. Αθήνας) (CE - 340)ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΦΙΛΗΣ
Μηχανική του Παραμορφώσιμου Σώματος (CE-220)ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ
Μηχανική του Παραμορφώσιμου Σώματος - Τμήμα A (CE-220)ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΓΕΙΡΟΥ
Μηχανική του Στερεού Σώματος (2021-2022 Tμήμα Α) (CE – 120)ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΓΕΙΡΟΥ
Μηχανική του Στερεού Σώματος (ΠΑ.Δ.Α.) (CE – 120)Τριαντάφυλλος-Φίλης ΚΟΚΚΙΝΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΤΟΥ ΣΤΕΡΕΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ [2021-2022 TMHMA B (Μ-Ω)] (CE – 120)ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΑΝΟΣ
Μηχανική των Ρευστών (CE0430)Μ. ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΗΣ & Κ. ΓΑΛΑΝΗ
Οδοποιϊα (Σχεδιασμός με Η/Υ – Κόμβμοι)_CE0814 (CIV321)ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΗΛΙΩΤΗ
ΟΔΟΠΟΙΙΑ (ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΜΕ ΗΥ-ΚΟΜΒΟΙ) (CE-0814)ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΡΩΝΙΤΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΡΗΣ, ΜΑΡΙΑ ΑΛΟΓΟΜΙΑ
ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΑ ΟΔΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΩΝ (CE 654)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΡΗΣ
ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΑ ΟΔΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΩΝ & ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟΙ ΕΛΕΓΧΟΙ 2020-2022 (CE0714)ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΩΝΙΤΗΣ
Οικοδομική (CIV179)Δρ Νικόλαος Κουρνιάτης
ΟΙΚΟΝΟΜΟΤΕΧΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΕΡΓΩΝ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΗ ΕΡΕΥΝΑ (CE0460)ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΥΣΑΣ, ΙΣΑΑΚ ΒΡΥΖΙΔΗΣ
ΟΡΥΓΜΑΤΑ - ΕΠΙΧΩΜΑΤΑ (CIV205)ΠΑΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΥ
Ορύγματα – Επιχώματα (CE0912) (CIV359)ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΕΛΟΚΑΣ
Παραστατική Γεωμετρία (CIV178)Δρ Νικόλαος Κουρνιάτης
Πειραματική Αντοχή Υλικών CE0841 (CE0841)ΣΟΦΙΑ ΜΕΤΑΞΑ ,ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
Πειραματική Εδαφομηχανική (2020-2021) (CE-662)ΠΑΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΥ
Πειραματική Υδραυλική (CE0843)ΜΑΡΙΟΣ-ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΗΣ
ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΗ (CE-722)ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ
Περιβαλλοντική Διαχείριση Έργων Πολιτικού Μηχανικού (CE0560)ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΦΙΛΗ
Περιβαλλοντική Υδραυλική (CE0853)ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΠΛΟΥΤΣΟΣ
Πιθανότητες & Στατιστική (CIV244)ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΦΙΛΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΑΛΟΥ
Πλαστική Ανάλυση Φορέων (CE0821)ΧΡΥΣΗ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΔΑΜΗ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ Η/Υ (CE0230)ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΥΣΑΣ
Πολεοδομία και Στοιχεία Πολεοδομικού Δικαίου (CE0670)ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΕΛΙΔΗΣ
Ποτάμια Υδραυλική - Αντιπλημμυρικά Έργα (CE0813)ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ
Πρακτική Άσκηση (ΠΑ)Γεώργιος ΜΠΕΛΟΚΑΣ, Ευαγγελία ΠΟΝΤΑ
ΠΡΟΓΡΑΜΜ. & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ (CE0740)ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΥΣΑΣ, ΙΣΑΑΚ ΒΡΥΖΙΔΗΣ
ΠΡΟΕΝΤΕΤΑΜΕΝΟ (PEY148)ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΡΟΕΝΤΕΤΑΜΕΝΟ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ (CIV251)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΑΚΟΣ
Σιδηροδρομική Τεχνική (CE-824)ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΑΤΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΙΣΟΣΤΑΤΙΚΩΝ ΦΟΡΕΩΝ (CIV236)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΑΚΟΣ
Στατική Ανάλυση με Μητρώα – Πεπερασμένα Στοιχεία για Ραβδωτούς Φορείς (ΠΑ.Δ.Α., 5ετές) (CE0610)Τριαντάφυλλος-Φίλης ΚΟΚΚΙΝΟΣ
Στατική Ανάλυση Υπερστατικών Φορέων (ΠΑ.Δ.Α., 5ετές) (CE0510)Τριαντάφυλλος-Φίλης ΚΟΚΚΙΝΟΣ
ΣΤΑΤΙΚΗ Ι (Ισοστατικοί Φορείς) (Τ.Ε.Ι. Αθήνας) (CE - 160) ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΦΙΛΗΣ
ΣΥΜΜΙΚΤΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ (PEY149)ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ) (CE0734)ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ
Σχεδιασμός Αεροδρομίων_CE_0924 (CIV291)ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΗΛΙΩΤΗ
Σχεδιασμός Κυκλοφοριακών Συστημάτων & Οδική Ασφάλεια (PEY107)ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΥΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
Σχεδιασμός των Μεταφορών (CE-654)ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΥΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΕΧΝΙΚΑ ΕΡΓΑ ΟΔΟΠΟΙΙΑΣ (PEY110)ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΕΧΝΙΚΑ ΕΡΓΑ ΟΔΟΠΟΙΪΑΣ  (CE0910)ΜΑΡΙΑ ΑΛΟΓΟΜΙΑ
ΤΕΧΝΙΚΗ ΓΕΩΛΟΓΙΑ & ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΒΡΑΧΟΜΗΧΑΝΙΚΗ (CE0712)ΟΛΓΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΥΡΟΥΛΗ
ΤΕΧΝΙΚΗ ΓΕΩΛΟΓΙΑ & ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΒΡΑΧΟΜΗΧΑΝΙΚΗ (ανενεργό) (CE0712)ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΕΛΟΚΑΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΕΔΑΦΟΜΗΧΑΝΙΚΗ (PEY113)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΔΡΟΛΟΓΙΑ - A ΤΜΗΜΑ ( Α - Κ ) ( CE - 0630 )ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΔΡΟΛΟΓΙΑ - Β ΤΜΗΜΑ ( Λ - Ω ) (CE - 0630)ΘΕΑΝΩ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΤΕΧΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ 2021-2022 (CIV290)ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΡΝΙΑΤΗΣ
ΤΕΧΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ AUTOCAD (PEY150)ΖΩΗ ΚΑΝΕΤΑΚΗ
Τομέας Β - Τμ. Πολιτικών Μηχανικών (CIV242)ΜΑΡΙΟΣ-ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΗΣ
ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (CIV186)ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Υδραυλικές Κατασκευές και Φράγματα (CE-843)ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΠΛΟΥΤΣΟΣ
Υδραυλική (CE0520)Μ. ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΗΣ
Υδραυλική Ανοικτών Αγωγών (CE0713)ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΗΣ
ΥΛΙΚΑ ΕΠΕΜΒΑΣΕΩΝ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ (CIV328)ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΥΤΟΥΣΜΗΣ
Υπόγεια Υδραυλική (CE0723)ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΠΛΟΥΤΣΟΣ
Υποδομές Μέσων Μαζικής Μεταφοράς (PEY126)ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΥΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
Φράγματα - Υδροδυναμικά Έργα (CE0823)ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΦΥΣΙΚΗ (CE0250)ΓΙΑΝΝΑ ΑΤΑΝΑΣΟΒΑ-ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ, MSc, PhD in Physics
ΦΥΣΙΚΗ Ι (PEY109)ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ
ΦΥΣΙΚΗ ΙΙ (PEY112)ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ